Xiaomi AmazFit Bip 3 PRO pametni sat, BlackID EK000498545
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate. Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 179,00 KM
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Xiaomi AmazFit Bip 3 Pro SmartWatch
4 satelitska sistemi za pozicioniranje
Amazfit Bip 3 Pro podržava 4 satelitska sistema za pozicioniranje koji će vam pomoći da s velikom preciznošću pratite svoje pokrete na otvorenom.

60+ sportskih modova
Dobijte podatke za sve svoje omiljene sportove, kao što su hodanje u zatvorenom i na otvorenom, trčanje i biciklizam, kao i više slobodnih treninga kao što su trening snage, joga i besplatni trening. Podignite svoju kardio igru na novi nivo uz funkciju Target Pace na satu, koja vam omogućava da postavite i srušite svoje ciljeve tempa.

5 ATM vodootpornost
IP68 utapa vaše ambicije? Sa svojom vodootpornošću od 5 ATM, možete plivati sa svojim Bip3 Pro bez brige. Sat čak može pratiti vaše podatke o aktivnostima sa svojim sportskim načinom plivanja na otvorenom.

Prati kvalitet svog spavanja
Pratite svoje snove kroz lagane, duboke i REM faze sna. Amazfit Bip 3 Pro može pratiti kvalitet vašeg sna8, tako da se možete dovoljno dobro odmoriti da nastavite ostvarivati željene rezultate u fitnesu.

Izrazite više sebe
Uronite u super-veliki i šareni HD ekran i izrazite više sebe sa više od 50 brojčanika i uređivača satova i widgeta - ili ga prilagodite svojim fotografijama.

Povežite se na Zepp aplikaciju
ZeppApp na vašem telefonu vrši prikaz i analizu podataka o zdravlju i vježbanju, sadrži spremište brojčanika, pruža ažuriranja sistema za vaš sat i olakšava upravljanje pametnim uređajima.
| Tip proizvoda | Sportski pametni satovi |
| Brand | Xiaomi |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Vrsta artikla | Pametni sat |
| Vrsta display-a | TFT |
| Veličina ekrana | 1.69 " |
| Trajanje baterije (uobičajeno korištenje) | do 14 dana |
| Kapacitet baterije | 280 mAh |
| Materijal (remen) | silikon |
| Senzori | BioTracker™ 2 PPG biometrijski senzor | 3-osni senzor ubrzanja | 4 satelitskog pozicioniranja |
| Vodootporan | Da |
| NFC | Ne |
| Masa | 33.2 g |
| Dubina | 9.65 mm |
| Širina | 44.12 mm |
| Visina | 36.49 mm |
| Sučelje | Bluetooth |