Samsung Galaxy Watch4, 44mm, SM-R870NZGAEUF, BT GreenID EK000427987
Samsung Galaxy Watch4, 44mm, SM-R870NZGAEUF, BT GreenID: EK000427987
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 489,00 KM
Samsung pametni sat | Boja: Zelena | Dnevno praćenje aktivnosti | Super Amoled zaslon | Više od 90 različitih vježbi | Elegantan i prepoznatljiv |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Sportski pametni satovi |
| Brand | Samsung |
| Boja | Zelena |
| Garancija | 2 god |
| Vrsta artikla | Pametni sat |
| Vrsta display-a | Super Amoled |
| Veličina ekrana | 1.4 " |
| Rezolucija zaslona | 454 x 454 |
| Kapacitet baterije | 361 mAh |
| Senzori | akcelerometar, barometar, geo-magnetski, senzor svijetla, žiroskop senzor, Optički i elektrišni senzor srca,monitor spavanja, Senzor za analizu bioelektrične impedancije |
| Vodootporan | Da |
| NFC | Da |
| Masa | 26 g |
| Dubina | 9 mm |
| Širina | 44.4 mm |
| Visina | 43.3 mm |
| Sučelje | Bluetooth |