Xiaomi Redmi Note 10S mobitel 6+64GB, Ocean BlueID EK000388826
Xiaomi Redmi Note 10S mobitel 6+64GB, Ocean BlueID: EK000388826
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 489,00 KM
Veličina zaslona: 6.43 Inča | Originalna garancija: 2 godine | Četiri kamere: 64+8+2+2 MP | Interna memorija: 64 GB | RAM memorija: 6 GB | Super AMOLED FHD Ekran |
Saznaj više
Besplatna dostava
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Xiaomi Redmi Note 10S 6+64, Ocean Blue
| Brand | Xiaomi |
| Boja | Bijela |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.43 " |
| Tip display-a | AMOLED FHD 1080 x 2400 piksela, Corning Gorilla Glass 3 |
| Interna memorija | 64 GB |
| Proširiva memorija | da, microSD |
| RAM memorija | 6 GB |
| Stražnja kamera | Četverostruka - 64 MP, f/1.8, 26mm PDAF + 8 MP, f/2.2 + 2 MP, f/2.4 + 2 MP, f/2.4 |
| Prednja kamera | 13 MP, f/2.5 |
| Tip procesora | Helio G95 (12 nm) Octa-core (2x2.05 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 11 |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | Bočni senzor otiska prsta, brzo punjenje 33W, 50% u 25 min, 100% u 74 min |
| Visina | 160.5 mm |
| Širina | 74.5 mm |
| Dubina | 8.3 mm |