Samsung Galaxy A23 5G mobitel, SM-A236BZKUEUCE, 4+64 GB, BlackID EK000476689
Samsung Galaxy A23 5G mobitel, SM-A236BZKUEUCE, 4+64 GB, BlackID: EK000476689
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 635,00 KM
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.6 " |
| Tip display-a | PLS LCD | 90 Hz | 1080 x 2408 pixels | Corning Gorilla Glass 5 |
| Interna memorija | 64 GB |
| Proširiva memorija | microSDXC |
| RAM memorija | 4 GB |
| Stražnja kamera | Četverostruka - 50 MP, f/1.8 + 5 MP, f/2.2 + 2 MP, f/2.4 + 2 MP, f/2.4 |
| Prednja kamera | 8 |
| Tip procesora | Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm) | Octa-core (4x2.4 GHz Kryo 265 Gold & 4x1.9 GHz Kryo 265 Silver) |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 12 |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | Brzo punjenje: 15W | Senzori: Otisak prsta (bočno montiran), Akcelerometar, Žiroskop, Kompas, Virtuelno detektovanje blizine | Bluetooth: 5.0, A2DP, LE | USB Type-C 2.0 | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS | USB Type-C 2.0 | FM radio | Video: 1080p@30fps |
| Visina | 165.4 mm |
| Širina | 76.9 mm |
| Dubina | 8.4 mm |