Samsung Galaxy A22 mobitel, 4GB/128GB, CrniID EK000398968
Samsung Galaxy A22 mobitel, 4GB/128GB, CrniID: EK000398968
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 599,00 KM
Veličina ekrana: 6.4 Inči | Originalna garancija: 24 mjeseca | Četiri kamere: 48+8+2+2 MP | Interna memorija: 128 GB | RAM memorija: 4 GB | Velika baterija: 5000 mAh |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.4 " |
| Tip display-a | AMOLED FHD 1080 x 2400 piksela, 120Hz, HDR10, Corning Gorilla Glass 6 |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširiva memorija | da, do 1TB |
| RAM memorija | 4 GB |
| Stražnja kamera | 48 MP, f/1.8, (širokokutna), PDAF, OIS 8 MP, f/2.2, 123˚ (ultraširokokutna), 1/4.0, 1.12µm 2 MP, f/2.4, (makro) 2 MP, f/2.4, (dubinska) |
| Prednja kamera | 13 |
| Tip procesora | MediaTek Helio G80 |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 11 |
| Ostalo | 0 |
| Visina | 159.3 mm |
| Širina | 73.6 mm |
| Dubina | 8.4 mm |