Nokia 225 (2023) mobitel, 4GB, Dual Sim, CrniID EK000597016
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 165,00 KM
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Nokia 225 4G mobitel
Iskoristite sve moderno u Nokia 225 4G uz pristupačnu 4G mrežu – tako da možete uživati u jasnom kvalitetu poziva, društvenim medijima, igrama za više igrača i još mnogo toga.
Premium dizajn
Lako je biti precizan uz vrhunsku podlogu za tipkovnicu, udobna zakrivljena stražnja strana i odvojene funkcijske tipke. Osim toga, sjajne, tvrdo obložene boje daju vrhunsku završnu obradu.
Dugotrajna baterija
Iskoristite dan sa telefonom koji vas neće sputavati. Uz dugotrajnu bateriju od 1150 mAh1 i prepoznatljivu izdržljivost, Nokia 225 4G je napravljena da traje.

Pobijedi dosadu
Nokia 225 4G vam neće dozvoliti da se dosađujete. Isprobajte ugrađenu kameru, slušajte bežični FM radio i pobijedite svoje najbolje rezultate u igri.

| Brand | Nokia |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 2.4 " |
| Tip display-a | TFT LCD | 256 hiljada boja | 240 x 320 pixels |
| Proširiva memorija | Da, do 32 GB |
| Stražnja kamera | 0.3 MP |
| Prednja kamera | Nema |
| Kapacitet baterije | 1150 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Ostalo | USB microUSB 2.0 | FM radio | Flashlight | Splash & dust resistant | Bluethoot |
| Visina | 124.7 mm |
| Širina | 51 mm |
| Dubina | 13.7 mm |