Edelman Kuglice za bor 7cm set 26/1 fuksija, stakloID EK000643110
Edelman Kuglice za bor 7cm set 26/1 fuksija, stakloID: EK000643110
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 49,90 KM
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Komplet novogodišnjih kuglica - 26 komada - Ø7 cm - Staklo - Fuksija
Ovaj prekrasan set kuglica je obavezan za svako novogodišnjedrvce. 26 kuglica je napravljeno od stakla i prelijepe boje fuksije, što im daje topao i svečan izgled. Set sadrži različite veličine, tako da možete beskonačno kombinovati i igrati se sa dekoracijom. Bilo da odaberete klasični ili moderan stil, ove božićne kuglice pristaju posvuda. Zahvaljujući sjajnoj i blistavoj završnoj obradi, vaša jelka dobija dodatnu prazničnu notu. Predivan dodatak vašim božićnim ukrasima!
Specifikacije proizvoda
| Dužina | 7 cm |
| Širina | 7 cm |
| Visina | 7 cm |
| Prečnik | 7 cm |
| Boja | Pink |
| Materijal | Staklo |
| Made in | Kina |
| Brand Location | Holandija |

| Boja | Zelena |
| Brand | Edel+White |
| Promjer | 7 cm |
| Pakiranje (kom) | 26 kom |