HP monitor 1FR84AA V214A, FULL HD 1920x1080, 20,7 TN, 200 cd/m2, HDMI, VGA, 60Hz, 5msID EK000364890
HP monitor 1FR84AA V214A, FULL HD 1920x1080, 20,7 TN, 200 cd/m2, HDMI, VGA, 60Hz, 5msID: EK000364890
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 165,00 KM
Monitor HP 20,7",FHD,TN,5ms,60Hz,HDMI,VGA,Tilt,Vesa,1 godina garancije
Saznaj više
Garancija: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Monitor HP 20,7",FHD,TN,5ms,60Hz,HDMI,VGA,Tilt,Vesa,1 godina garancije
| Tip proizvoda | Monitori |
| Garancija | 1 god |
| Boja | Crna |
| Brand | HP |
| Veličina ekrana | 20.7 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | Full HD |
| Panel | TN |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 5 ms |
| Zvučnici | Da |
| Vidljivi ugao | 90° (H) / 65° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 200 cd/m2 |
| Format slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 1920 x 1080 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Da |
| DisplayPort | Ne |
| Broj DisplayPort | 0 kom |
| Ostalo | Anti-Glare,Zvucnici 2x1W,Tilt,VESA100x100 |