Laptop Asus X515EA-WB513, 15,6 FHD IPS, Intel Core i5-1135G7,8GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD Intel Iris Xe Graphics + gratis ROG Ranger gaming ruksak BP1501GID EK000396179
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 1.499,00 KM
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Asus X515EA-WB513 jedan od najmanjih 15-inčnih laptopa na svijetu.
Bilo za posao ili zabavu, ASUS X515 je notebook koji pruža moćne performanse i zadivljujuće slike. Njegov NanoEdge zaslon ima široke kutove gledanja od 178 ° i mat premaz protiv odsjaja za zaista zanimljivo iskustvo. Iznutra ga pokreće Intel® Core ™ i5 procesor sa RAM-om od 8 GB 2400 MHz, karakteristikama i inegriranom grafikom Intel IRIS Xe. Opremljen brzim diskom PCIe® SSD od 512GB koji daje savršenu kombinaciju velikog kapaciteta za skladištenje i brzih podataka za čitanje / pisanje podataka. Tu je i podrška za memoriju Intel® Optane ™1 koja pomaže da se stvari još više ubrzaju.
Kratke tehničke specifikacije:
Laptop Asus X515EA-WB513 procesor Inte Core i5-1135G7, 2,40GHz, Core 4, radna memorija 8GB DDR4, ekran 15,6"" FullHD IPS (1920x1080) Anti-glare display, tvrdi disk 512B PCIe NVMe SSD, operativni sistem FreeDOS, grafička kartica Intel Iris Xe, stereo zvučnici, HD web kamera, 802.11ax, Bluetooth 4.1, HDMI, 2xUSB 2.0, USB 3.2 Type-C, Micro SD card reader, masa 1,8 kg, boja siva
|
| Tip proizvoda | Laptop |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Siva |
| Brand | Asus |
| Vrsta namjene laptopa | Internet&Office |
| Ekran na dodir | Ne |
| Veličina ekrana | 15.6 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core I5 |
| Model procesora | 1135G7 |
| Brzina procesora | 2.4 GHz |
| Broj jezgri procesora | 4 |
| RAM memorija | 8 GB |
| Takt memorije | 2400 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Kapacitet SSD 1 | 512 GB |
| Kapacitet HDD | 0 GB |
| SSD 2 | 0 GB |
| Zasebna grafička kartica | Da |
| Vrsta grafičke kartice | nVidia |
| Model grafičke kartice | Intel Iris Xe |
| Model grafičkog čipa | Intel Iris Xe Graphics |
| Operativni sistem | Free Dos |
| Osvjetljena tastatura | Ne |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 | 0 kom |
| USB type C | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 2 |
| Masa | 1.8 kg |
| Ostalo | HD web camera, Micro SD card reader |
