Electrolux frižider LNT5ME32U1ID EK000564597
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Kupovinom velikih Electrolux aparata ostvarujete pravo na besplatan unos u stan na području Sarajeva i Istočnog Sarajeva, dok je za ostatak BiH osigurana besplatna dostava.
Odaberite opciju "Dostava i unos u stan – 0,00 KM".
Akcija traje od 4. do 31. maja.
Ostvarite dodatnih 5% popusta u košarici na odabrane Electrolux, DeLonghi i Nutribullet proizvode.
Akcija traje od 18. do 25. maja. Ponudu pogledajte ovdje.
- 1.399,00 KM
- Cijena
- 1.229,00 KM
Besplatan unos u stan
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 21.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
2 + 3 godine garancije uz online prijavu
Kupovinom Electrolux ugradbenog aparata, štednjaka, perilice posuđa, mašine za veš, sušilice, perilice-sušilice, frižidera ili zamrzivača, ostvarujete pravo na produženu garanciju od 3 godine.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na ovom linku.
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Electrolux |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 324 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 230 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 94 l |
| Potrošnja električne energije | 250 kWh/annum |
| Buka (dB) | 38 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 186 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Neto težina | 63.5 kg |
| Bruto težina | 68.5 kg |