VOX LED televizor 42DSQGB, Full HD, DVB-T2/C/S2, crniID EK000396216
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 449,00 KM
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
VOX se iskreno trudi da svojim korisnicima pruži najbolje, televizori poseduju HEVC H.265 - novi standard video kompresije. Kao i kod svog prethodnika H.264, i H.265 njeguje visok kvalitet slike, ali sa duplo manjim korištenjem protoka mreže. H.265 podiže video kompresiju na viši nivo i ovako kompresovana slika će prikazati mnogo više detalja.
ZAMRZNITE VRIJEME Zaboravite na vrijeme kada ste panično žurili kući kako ne biste propustili omiljenu emisiju, kviz ili film. Zaboravite i na svađe jer se u isto vrijeme na različitim kanalima daje ’najvažnija’ utakmica i ’ključna’ epizoda omiljene serije. Pomoću PVR-a više nema žaljenja za propuštenim sadržajima jer će ga PVR snimiti, a Vi ga možete pogledati kad god Vam bude najviše odgovaralo.
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Vox |
| Boja | Crna |
| Garancija | 3 god |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Težina | 5.6 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 955mm x 80mm x 537mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 955mm x 194mm x 567mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Zvuk | 16 W |
| WiFI ugrađen | Ne |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | NON SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Osvjetljenje | Direktno |
| HOTEL MODE | Basic |
| HDMI 2.0 | 2 kom |
| Dijagonala | 42"/107 cm |
| Daljinski upravljač | STANDARD |