Samsung mobitel Galaxy A41, SM-A415FZBDEUF, 64GB, Dual SIM, PlaviID EK000364580
Samsung mobitel Galaxy A41, SM-A415FZBDEUF, 64GB, Dual SIM, PlaviID: EK000364580
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate. Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 619,00 KM
Samsung Galaxy 64GB, SM-A415FZBDEUFE Plavi
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Samsung Galaxy 64GB, SM-A415FZBDEUFE Plavi
| Brand | Samsung |
| Boja | Plava |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.1 " |
| Tip display-a | 1080x2400 |
| Interna memorija | 65 GB |
| Proširiva memorija | do 1 TB |
| RAM memorija | 4 GB |
| Stražnja kamera | Trostruka |
| Prednja kamera | 25 |
| Tip procesora | Mediatek MT6768 |
| Kapacitet baterije | 3500 mAh |
| SIM | Dual |
| Vrsta OS-a | Android 10.0 (Q) |
| Visina | 149.9 mm |
| Širina | 69.8 mm |
| Dubina | 7.9 mm |