Mobitel XIAOMI Redmi Note 9 Pro Dual Sim 128GB 6GB WhiteID EK000365572
Mobitel XIAOMI Redmi Note 9 Pro Dual Sim 128GB 6GB WhiteID: EK000365572
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 619,00 KM
6,67" 2400 x 1080 HD IPS, Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G (8 nm) CPU Octa-core (2x2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 465 Silver), 6GB RAM, 128GB Internal storage, microSD, up to 256 GB (uses S...
Saznaj više
Besplatna dostava
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
6,67" 2400 x 1080 HD IPS, Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G (8 nm) CPU Octa-core (2x2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 465 Silver), 6GB RAM, 128GB Internal storage, microSD, up to 256 GB (uses SIM 2 slot),kamera: Quad 64 MP, f/1.9, 26mm (wide), 1/1.72", 0.8�m, PDAF
8 MP, f/2.2, 13mm (ultrawide), 1/4.0", 1.12�m
5 MP, f/2.4, (macro), AF
2 MP, f/2.4, (depth) prednja:
16 MP, f/2.5, (wide), 1/3.1" 1.0�m
Features HDR, panorama, 4G,3G, 2G, Wi-Fi, BT 2.0, GPS, Dual SIM, OS Android 10, Garancija 2 godine
| Brand | Xiaomi |
| Boja | Bijela |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.67 " |
| Tip display-a | IPS LCD, 1080 x 2400 pixels, Corning Gorilla Glass 5 |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširiva memorija | da, microSD |
| RAM memorija | 6 GB |
| Stražnja kamera | Četverostruka - 64 MP, f/1.9 + 8 MP, f/2.2 + 5 MP, f/2.4 + 2 MP, f/2.4 |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.5 |
| Tip procesora | Snapdragon 720G (8 nm) Octa-core (2x2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 465 Silver) |
| Kapacitet baterije | 5020 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 10.0 (Q) |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | bočni otisak prsta, brzo punjenje 30W, NFC |
| Visina | 165.8 mm |
| Širina | 76.7 mm |
| Dubina | 8.8 mm |