Samsung Z Flip 6 mobitel, 12+256 GB, YellowID EK000615777
Samsung Z Flip 6 mobitel, 12+256 GB, YellowID: EK000615777
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 2.399,00 KM
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Samsung 25W brzi punjač, USB-C Power Adapter, EP-T2510XWEGEU, Bijeli (kabel uključen)
59,00 KM
39,90 KM
Samsung 65W brzi punjač, Wall Charger, EP-T6530NBEGEU, Crni (kabal nije uključen)
115,85 KM
89,90 KM
| Brand | Samsung |
| Boja | Žuta |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.7 " |
| Tip display-a | Foldable Dynamic AMOLED 2X |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširiva memorija | ne |
| RAM memorija | 12 GB |
| Stražnja kamera | 50 + 12 MP |
| Prednja kamera | 10 MP |
| Tip procesora | Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 (4 nm) |
| Kapacitet baterije | 4000 mAh |
| SIM | Nano-SIM + eSIM |
| Vrsta OS-a | Android 14, One UI 6.1 |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | 3.39 |
| Visina | 165.1 mm |
| Širina | 71.9 mm |
| Dubina | 6.9 mm |