Samsung Galaxy A04s mobitel, SM-A047FZKUEUC, 3+32 GB, CrniID EK000472526
Samsung Galaxy A04s mobitel, SM-A047FZKUEUC, 3+32 GB, CrniID: EK000472526
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 359,00 KM
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.5 " |
| Tip display-a | PLS LCD | 90Hz | 400 Nita | 720 x 1600 pixels |
| Interna memorija | 32 GB |
| Proširiva memorija | microSDXC |
| RAM memorija | 3 GB |
| Stražnja kamera | Trostruka - 50 MP, f/1.8 + 2 MP, f/2.4 + 2 MP, f/2.4 + |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.2 |
| Tip procesora | Exynos 850 (8nm) | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A55 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 12 |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | Otisak prsta (sa strane), Akcelerometar, Senzor virtuelne blizine | Bluetooth: 5.0, A2DP, LE | USB Type-C 2.0 | GPS: A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS | Video snimanje: 1080p@30fps | GPU: Mali-G52 | NFC | Težina: 195 g |
| Visina | 164.7 mm |
| Širina | 76.7 mm |
| Dubina | 9.1 mm |