LG monitor 32UN880-B Ergo, 4K UHD 3840x2160, 31,5 IPS, 350 cd/m2, AMD FreeSync, HDR10, HDMI, DP, USB Type-C, 60Hz, 5msID EK000407639
LG monitor 32UN880-B Ergo, 4K UHD 3840x2160, 31,5 IPS, 350 cd/m2, AMD FreeSync, HDR10, HDMI, DP, USB Type-C, 60Hz, 5msID: EK000407639
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 1.884,00 KM
LG 32UN880-B UltraFine Ergo monitor | Flat, IPS, 31,5" | 4K UHD 3840 x 2160 | 5 ms, 75 Hz | AMD FreeSync, Black Stabilizer, HDR10 | HDMI, DP, USB Type-C |
Saznaj više
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Monitor LG 31,5" Ergo monitor 32UN880-B 31,5",4K,IPS,Ergo stand C clamp,350cd,2xHDMI,DP,type-C 60W,2x USB 3.0, HASi, swivel, pivot
| Tip proizvoda | Monitori |
| Garancija | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | LG |
| Veličina ekrana | 31.5 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | 4K/UHD |
| Panel | IPS |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 5 ms |
| Zvučnici | Ne |
| Vidljivi ugao | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 350 cd/m2 |
| Format slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Ostalo | AMD FreeSync, HDR10, Black Stabilizer, USB, USB-C, Tilt, HAS, VESA 100x100 |