SAMSUNG monitor Odyssey G7 LC27G75TQSRXEN Gaming, WQHD 2560x1440, 27 VA, 350 cd/m2, NVIDIA G-Sync, Black Equalizer, DP, HDMI, USB, 240Hz, 1msID EK000544096
SAMSUNG monitor Odyssey G7 LC27G75TQSRXEN Gaming, WQHD 2560x1440, 27 VA, 350 cd/m2, NVIDIA G-Sync, Black Equalizer, DP, HDMI, USB, 240Hz, 1msID: EK000544096
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 1.199,00 KM
Zakrivljeni Samsung monitor Odyssey G75T- LC27G75TQSPXEN, 16:9, Panel VA, 2560x1440, 350 cd/m2, 2,500:1, 178 , 178 , 1 ms, HDMI, DPx2, USB 3.0 x2, Vesa 100x100, Postolje pivot, HAS, tilt, swivel...
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Zakrivljeni Samsung monitor Odyssey G75T- LC27G75TQSPXEN, 16:9, Panel VA, 2560x1440, 350 cd/m2, 2,500:1, 178 , 178 , 1 ms, HDMI, DPx2, USB 3.0 x2, Vesa 100x100, Postolje pivot, HAS, tilt, swivel, 240Hz, Eye Saver Mode, G-Sync, boja crna
| Tip proizvoda | Monitori |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crno/siva |
| Brand | Samsung |
| Veličina ekrana | 26.9 " |
| Tip rezolucije | 2K/QHD |
| Panel | VA |
| Osvježavanje slike [Hz] | 240 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 1 ms |
| Zvučnici | Ne |
| Vidljivi ugao | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 350 cd/m2 |
| Format slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 2560 x 1440 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 2 kom |
| Ostalo | NVIDIA G-Sync, FreeSync Premium Pro, Black Equalizer, 3x USB, Zakrivljenost 1000R, VESA DisplayHDR 600m, Tilt, HAS, Swivel, VESA 100x100 |
| Vrsta ekrana | Zakrivljeni |
| Pivot | Da |