ZTE Blade A31 Plus mobitel, 2+32 GB, Dual SIM, SiviID EK000424805
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 185,00 KM
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
ZTE Blade A31 PLUS
Blade A31 PLUS dolazi sa ekranom osetljivim na dodir od 6.0 inča sa rezolucijom od 480 x 960 piksela i omjerom stranica 18:9. ZTE Blade A31 plus pokreće osmojezgarni Unisoc SC9863A procesor. Dolazi sa 2 GB RAM-a te 32 GB skladišne memorije. ZTE Blade A31 pokreće Android 11 (Go Edition) i napaja ga baterija od 3000 mAh. Ovaj ZTE model na zadnjoj strani ima kameru od 5 megapiksela. Posjeduje jednu prednju kameru za selfije, sa senzorom od 2 megapiksela. ZTE Blade A31 plus baziran je na Androidu 11 (Go Edition). Ugrađenu memoriju mguće je proširiti putem microSD kartice. ZTE Blade A31 plus je DUAL-SIM mobilni telefon koji prihvata Nano-SIM i Nano-SIM kartice. ZTE Blade A31 ima dimenzije 159,2 x 77,5 x 9,6 mm (visina x širina x debljina). Opcije povezivanja na ZTE Blade A31 plus uključuju Wi-Fi, GPS, Bluetooth v4.20, NFC i Micro-USB.
- Veličina ekrana: 6.0"
- Bluetooth: 4.2, A2DP
- Senzori: Akcelerometar
- Baterija: Li-Po 3000 mAh
- SIM: Dual SIM (dvije kartice)
- Proširiva memorija: microSDXC
- Chipset: Unisoc SC9863A (28nm)
![]()
| Brand | ZTE |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6 " |
| Tip display-a | IPS LCD | 480 x 960 pixels |
| Interna memorija | 32 GB |
| Proširiva memorija | Da, MicroSD |
| RAM memorija | 2 GB |
| Stražnja kamera | 5 |
| Prednja kamera | 2 |
| Tip procesora | Unisoc SC9863A |
| Kapacitet baterije | 3000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 11 |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | Accelerometer | LED flash, HDR | GPS - A-GPS, GLONASS | Video snimanje do 720p@30fps | Bluetooth - 4.2, A2DP, LE | FM radio | microUSB 2.0 |
| Visina | 159.2 mm |
| Širina | 77.5 mm |
| Dubina | 9.6 mm |