Samsung mobitel Galaxy A21s, SM-A217FZKNEUF, 32GB, Dual SIM, CrniID EK000364577
Samsung mobitel Galaxy A21s, SM-A217FZKNEUF, 32GB, Dual SIM, CrniID: EK000364577
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 459,00 KM
Samsung Galaxy A21s, SM-A217FZKNEUF, 32GB, Dual SIM, Crni
Saznaj više
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Samsung Galaxy A21s, SM-A217FZKNEUF, 32GB, Dual SIM, Crni
| Brand | Samsung |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.5 " |
| Tip display-a | TFT LCD |
| Interna memorija | 32 GB |
| RAM memorija | 3 GB |
| Prednja kamera | 48 |
| Tip procesora | Octa Core |
| SIM | Dual |