Samsung Galaxy Z Fold4 5G, 12+256 GB, SM-F936BZABEUC, GrayGreenID EK000472664
Samsung Galaxy Z Fold4 5G, 12+256 GB, SM-F936BZABEUC, GrayGreenID: EK000472664
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 3.699,00 KM
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Samsung 65W brzi punjač, Wall Charger, EP-T6530NBEGEU, Crni (kabal nije uključen)
115,85 KM
89,90 KM
Samsung 45W brzi punjač, USB-C Power Adapter, EP-T4511XBEGEU, Crni (1.8m kabel uključen)
109,00 KM
69,90 KM
| Brand | Samsung |
| Boja | Zelena |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 7.6 " |
| Tip display-a | Foldable Dynamic AMOLED 2X | 120Hz | HDR10+ | 1200 Nita | 1812 x 2176 pixels | Corning Gorilla Glass Victus+ |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 12 GB |
| Stražnja kamera | Trosturka - 50 MP, f/1.8 + 10 MP, f/2.4 + 12 MP, f/2.2 |
| Prednja kamera | 4 MP, f/1.8 |
| Tip procesora | Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 | Octa-core (1x3.19 GHz Cortex-X2 & 3x2.75 GHz Cortex-A710 & 4x1.80 GHz Cortex-A510) |
| Kapacitet baterije | 4400 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 12 |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | Brzo punjenje 25W, 50% za 30 min | Brzo wireless punjenje 15W | Otisak prsta (sa strane), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas, barometar, Bixby komande i diktat prirodnog jezika, Samsung DeX (podrška za desktop iskustvo), Samsung Pay (Visa, MasterCard certificiran), Ultra Wideband (UWB) podrška | USB Type-C 3.2 | GPS: A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS | Bluetooth: 5.2, A2DP, LE, aptX HD | Video: 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS | GPU: Adreno 730 | Težina: 263 g | Vodootpornost - IPX8 |
| Visina | 155.1 mm |
| Širina | 130.1 mm |
| Dubina | 6.3 mm |