Samsung Galaxy A22 5G mobitel, 4+64 GB, SM-A226BZAUEUC, SiviID EK000434703
Samsung Galaxy A22 5G mobitel, 4+64 GB, SM-A226BZAUEUC, SiviID: EK000434703
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 519,00 KM
Veličina ekrana: 6.6 Inči | Originalna garancija: 24 mjeseca | Trostruka kamera: 48+5+2 MP | Interna memorija: 64 GB | RAM memorija: 4 GB | Velika baterija: 5000 mAh |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Samsung |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.6 " |
| Tip display-a | TFT | 90Hz | 1080 x 2400 pixels |
| Interna memorija | 64 GB |
| Proširiva memorija | microSDXC |
| RAM memorija | 4 GB |
| Stražnja kamera | Trostruka - 48 MP, f/1.8 + 5 MP, f/2.2 + 2 MP, f/2.4 |
| Prednja kamera | 8 |
| Tip procesora | MediaTek MT6833 Dimensity 700 5G |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 11 |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | CPU: Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) | LED flash | Panorama | HDR | Bluetooth: 5.0 | NFC | GPS: A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS | FM radio | USB Type-C 2.0 | Senzori: Otisak prsta (sa strane), Akcelerometar, Žiroskop, Blizina, Kompas | Brzo punjenej 15W | Video snimanje: 1080p@30fps | Težina: 203 g |
| Visina | 167.2 mm |
| Širina | 76.4 mm |
| Dubina | 9 mm |