Beko ploča HIC 64401-1 XID EK000339128
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 639,00 KM
- Cijena
- 559,00 KM
Dostavljamo već od 10.04.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
5 + 2 godine garancije
Ako od 1. aprila do 31. maja 2026. kupite Beko ugradbeni uređaj (osim napa i mikrovalnih pećnica), ostvarujete pravo na produženu garanciju u trajanju od 2 godine.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija uređaja u roku od 30 dana nakon kupovine putem call centra: 033/902-945 ili 033/791-025, ili na mail: support-ba@beko.com.
| Brand | Beko |
| Garancija | 2+3 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Staklokeramička |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Ne |
| Powerboost | Ne |
| Funkcija automatskog isključivanja | Da |
| Pokazatelj preostale topline | Da |
| Funkcija vremena | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 4 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 51 cm |
| Neto težina | 10 kg |
| Bruto težina | 9 kg |