SAMSUNG monitor LC49G95TSSRXEN Odyssey G9, Gaming, DQHD 5120x1440, 49 VA, 300 cd/m2, AMD FreeSync Premium, HDMI, DP, USB, HDR10+, 240Hz, 1msID EK000406966
SAMSUNG monitor LC49G95TSSRXEN Odyssey G9, Gaming, DQHD 5120x1440, 49 VA, 300 cd/m2, AMD FreeSync Premium, HDMI, DP, USB, HDR10+, 240Hz, 1msID: EK000406966
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 3.499,00 KM
Samsung LC49G95TSSRXEN Odyssey G9 Gaming monitor | Curved, VA, 49" | DQHD 5120 x 1440 | 1 ms, 240 Hz | AMD FreeSync Premium, HDR10+ | HDMI, DP, USB |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Zakrivljeni Samsung 49'' DQHD Odyssey Gejming Monitor G95T (1000R) LC49G95TSSRXEN, 5120x1440, DQHD, 240Hz, 1ms, 300cd, HDMI, DPx2, USBx2, HDR10+, Vesa 100x100, tilt, swivel, HAS, Boja crna-bijelo kuciste
| Tip proizvoda | Monitori |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Samsung |
| Veličina ekrana | 49 " |
| Vrsta ekrana | Zakrivljeni |
| Tip rezolucije | 4K/UHD |
| Panel | VA |
| Osvježavanje slike [Hz] | 240 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 1 ms |
| Zvučnici | Ne |
| Vidljivi ugao | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 250 cd/m2 |
| Format slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 5120 x 1440 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Ostalo | Zakrivljenost 1000R,AMD Flicker Free, Eye Saver Mode, AMD FreeSync Premium, HDR10, G-Sync Compatible, USB |