Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH05 81Y4016DSC, 15,6 FHD IPS, Intel Core i5-10300H, 8GB RAM, 256B PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650 4GBID EK000399686
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 2.099,00 KM
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Novi IdeaPad Gaming 3
Izrađen uz vrhunski Intel-Core™ procesor 10.generacije, NVIDIA® grafiku, FHD ekran, naprednu tastaturu za igranje, laptop IdeaPad Gaming 3 pruža zastrašujuće povjerenje. Uživajte u jasnim vizualima i igri bez suza na putu do dominacije.
Kratke tehničke karakteristike:
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05,81Y4016DSC, procesor Intel Core i5 10300H, 2,50 GHz, Core 4, radna memorija 8GB DDR4-2933, ekran 15,6" FullHD IPS 60Hz 1920x1080 250nits Anti-Glare, tvrdi disk 256GB PCIe NVMe SSD, operativni sustav Free DOS, grafička kartica NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR6, tastatura s pozadinskim osvjetljenjem, stereo zvučnici, HD web kamera, 802.11ac, Bluetooth 5.0, 2x USB 3.2, USB 3.2 Type-C, HDMI 2.0, Ethernet (RJ-45), masa 2,20 kg, boja crna (Onyx Black)
|
| Tip proizvoda | Laptop |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Plava |
| Brand | Lenovo |
| Vrsta namjene laptopa | Gaming |
| Ekran na dodir | Ne |
| Veličina ekrana | 15.6 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core I5 |
| Model procesora | 10300H |
| Brzina procesora | 2.5 GHz |
| Broj jezgri procesora | 4 |
| RAM memorija | 8 GB |
| Takt memorije | 2933 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Kapacitet SSD 1 | 256 GB |
| Zasebna grafička kartica | Da |
| Vrsta grafičke kartice | nVidia |
| Model grafičke kartice | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB |
| Model grafičkog čipa | GeForce GTX 1650 |
| Operativni sistem | Free Dos |
| Osvjetljena tastatura | Da |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 1 |
| USB 2.0 | 0 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 | 2 kom |
| USB type C | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Masa | 2.2 kg |
| Ostalo | IPS 60Hz 250nits ekran, HD web kamera, stereo zvučnici |

