HP laptop 255 G10 C20M9AT, AMD Ryzen 5 7530U, 15.6" FHD Anti-Glare, 16GB DDR4 RAM, 512GB SSD, AMD Radeon Graphics, FreeDOSID EK000838000
HP laptop 255 G10 C20M9AT, AMD Ryzen 5 7530U, 15.6" FHD Anti-Glare, 16GB DDR4 RAM, 512GB SSD, AMD Radeon Graphics, FreeDOSID: EK000838000
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate bez kamata i naknada.
- 1.129,00 KM
- Cijena
- 1.078,90 KM
HP laptop 255 G10 C20M9AT, 15.6" FHD Anti-Glare, AMD Ryzen 5 7530U, 16GB RAM, 512GB SSD, AMD Radeon Graphics, FreeDOS
Saznaj više
Dostavljamo već od 02.04.2026
Garancija: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
OFFICE LAPTOP
HP 255 G10, Ryzen 5 7530U, 16GB DDR4, 512GB SSD, 15.6" FHD, FreeDOS
Pouzdan 15.6" laptop za svakodnevni rad, internet i kancelarijske zadatke.







Procesor
Ryzen 5 7530U
6 jezgri · 2.0 GHz
Memorija
16GB DDR4
512GB M.2 SSD
Ekran
15.6" FHD
1920 × 1080 · Anti-Glare
Specifikacije
Namjena
Internet & Office
Grafika
AMD Radeon Graphics
Operativni sistem
FreeDOS
LAN (RJ45)
Da
USB-C
Da
HDMI
1×
Bluetooth
5.3
Težina
1.52 kg
Max RAM
32GB
O proizvodu
HP 255 G10 je pouzdan i pristupačan laptop namijenjen svakodnevnom radu, internet pretraživanju i kancelarijskim aplikacijama.
| Tip proizvoda | Laptop |
| Garancija | 1 god |
| Boja | Srebrna |
| Brand | HP |
| Vrsta namjene laptopa | Internet&Office |
| Ekran na dodir | Ne |
| Veličina ekrana | 15.6 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 5 |
| Model procesora | 7530U |
| Brzina procesora | 2 GHz |
| Broj jezgri procesora | 6 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Kapacitet SSD 1 | 512 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | AMD |
| Model grafičke kartice | AMD Radeon Graphics |
| Model grafičkog čipa | Radeon Graphics |
| Operativni sistem | Free Dos |
| Osvjetljena tastatura | Ne |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 1 |
| USB 3.2 | 2 kom |
| USB type C | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Masa | 1.52 kg |
| Ostalo | FHD Anti-Glare | Wi-Fi 6 | HD kamera | Max RAM 32GB | Baterija 3-cell |