Samsung Jet štapni usisivač AI Bespoke VS28C9784QK/GEID EK000557593
Samsung Jet štapni usisivač AI Bespoke VS28C9784QK/GEID: EK000557593
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 2.599,90 KM
VS9700 Štapni usisivač sa Bespoke Jet AI VS28C9784QK/GE Napon baterije: 25.2 V Vrijeme rada: 160 min Kapacitet posude za pra&scaron...
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
VS9700 Štapni usisivač sa Bespoke Jet AI VS28C9784QK/GE
- Napon baterije: 25.2 V
- Vrijeme rada: 160 min
- Kapacitet posude za prašinu: 2 l
- Buka (dB): 86 dB
- Mokro usisavanje: Ne
- LED osvjetljenje: Da
| Tip proizvoda | Štapni usisavači |
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| vrsta | Baterijski |
| Napon baterije | 25.2 V |
| Vrijeme rada | 160 min |
| Vrijeme punjenja | 3.5 h |
| Buka (dB) | 86 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 2 l |
| 2u1 | Da |
| 3u1 (usisavanje, brisanje i ručna jedinica) | Da |
| LED osvjetljenje | Da |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Da |
| Visina | 103.6 cm |
| Širina | 25 cm |
| Dubina | 24.3 cm |
| Neto težina | 2.79 kg |