Dyson štapni usisivač V11 Absolute Extra Special EditionID EK000527100
Dyson štapni usisivač V11 Absolute Extra Special EditionID: EK000527100
Iskoristi do -30% popusta na Dyson usisivače i pročišćivače zraka + dodatnih -10% u košarici! Akcija traje do 31.5.2026. ili isteka zaliha. Pogledaj cijelu ponudu ovdje.
- Cijena
- 1.399,90 KM
Cijena sa obračunatim popustom
Cijena za prvih 100 kupaca
1.259,90 KM
Snaga motora: 545 W | Vrijeme rada: 60 min | Kapacitet spremnika za prašinu: 0.76 l | Mokro usisavanje: Ne | Buka (dB): 82 dB | LED osvjetljenje: Ne |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Štapni usisavači |
| Brand | Dyson |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crvena |
| vrsta | Baterijski |
| Vrijeme rada | 60 min |
| Vrijeme punjenja | 4.5 h |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 0.76 l |
| 2u1 | Da |
| 3u1 (usisavanje, brisanje i ručna jedinica) | Ne |
| Mokro usisavanje | Ne |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Visina | 125.6 cm |
| Širina | 25 cm |
| Dubina | 26.2 cm |
| Neto težina | 3 kg |