PHILIPS pegla na paru DST1020/30 1800 W, 20 g/minID EK000565343
PHILIPS pegla na paru DST1020/30 1800 W, 20 g/minID: EK000565343
Ostvarite dodatnih 5% popusta u košarici na odabrane VIVAX, Beko i Philips proizvode.
Akcija traje od 25. maja do 1. juna. Ponudu pogledajte ovdje.
- 45,00 KM
- Cijena
- 42,90 KM
5% dodatno u košarici
Cijena u košarici
40,75 KM
Snaga: 1.800 W Neprestana para: 20 g/min Dodatna količina pare: 90 g/min Okomiti mlaz pare: Ne Kapacitet spremnika za vodu: 250 ml Automatsko i...
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
- Snaga: 1.800 W
- Neprestana para: 20 g/min
- Dodatna količina pare: 90 g/min
- Okomiti mlaz pare: Ne
- Kapacitet spremnika za vodu: 250 ml
- Automatsko isključivanje: Ne
- Funkcija samočišćenja: Da
| Brand | Philips |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bijelo/Ljubičasta |
| Snaga | 1800 W |
| Neprestana para | 20 g/min |
| Dodatna količina pare | 90 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Ne |
| Kapacitet rezervoara za vodu | 0.25 l |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Funkcija samočišćenja | Da |
| Neto težina | 0.86 kg |