PHILIPS DST7020/20 parna pegla serije 7000, 2800 WID EK000587239
PHILIPS DST7020/20 parna pegla serije 7000, 2800 WID: EK000587239
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 179,00 KM
- Cijena
- 168,90 KM
PHILIPS pegla na paru DST7020/20 | Snaga: 2800 W | Kontinuirana para: 50 g/min | Udar pare: 250 g/min | Kapacitet spremnika za vodu: 300 ml | Grijaća ploča SteamGlide Plus |
Saznaj više
Dostavljamo već od 19.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
PHILIPS glačalo DST7020/20 7000Series
| Brand | Philips |
| Boja | Plava |
| Tip proizvoda | Parna glačala |
| Neprestana para | 50 g/min |
| Dodatna količina pare | 250 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Da |
| Kapacitet rezervoara za vodu | 0.3 l |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Funkcija samočišćenja | Ne |
| Neto težina | 1.88 kg |