LG klima uređaj WZ12AWS DUALCOOL Pro WiFiID EK000833877
LG klima uređaj WZ12AWS DUALCOOL Pro WiFiID: EK000833877
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 949,00 KM
- Cijena
- 849,00 KM
LG klima uređaj WZ12AWS DUALCOOL Pro WiFi | Namjena za prostor od: 26 do 35 m² | Tip klime: Inverter | Energetska efikasnost: A++/A+ | WiFi: Da
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.05.2026
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | LG |
| Garancija | 3 god |
| Boja | Bijela |
| Učinak grijanja | 2.5 kW |
| Učinak hlađenja | 3.4 kW |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + vanjska) |
| Namjena klima prema prostoru | od 26 do 35 m2 |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| Energetski razred hlađenja | A++ |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 6.1 |
| SCOP koeficijent | 4 |
| WiFI ugrađen | Da |
| Nominalna ulazna snaga hlađenja | 1.2 kW |
| Područje rada u modu grijanja | -15≤T≤24°C |
| Područje rada u modu hlađenja | -15≤T≤48°C |
| Promjer cijevi tekuće faze | 1/4" |
| Promjer cijevi plinske faze | 3/8" |
| Max. dužina cijevi | 15 m |
| Max. visinska razlika | 10 m |
| Prednapunjena dužina cijevi | 5 m |
| Nadopuna rashladnog medija | 16 g/m |
| Buka - UJ | 25 dB |
| Buka - VJ | 55 dB |
| Visina unutrašnje jedinice | 30.9 cm |
| Širina unutarnje jedinice | 91.3 cm |
| Dubina unutrašnje jedinice | 20.4 cm |
| Neto težina unutrašnje jedinice | 9.2 kg |
| Visina vanjske jedinice | 49.8 cm |
| Širina vanjske jedinice | 78.7 cm |
| Dubina vanjske jedinice | 29 cm |
| Neto težina vanjske jedinice | 21.1 kg |