Hisense klima uređaj QH50BV0BG/AS50BV0EW Energy Pro X 18KID EK000690435
Hisense klima uređaj QH50BV0BG/AS50BV0EW Energy Pro X 18KID: EK000690435
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Čistimo zalihe uz popuste do 60%! Akcija traje do 1.6.2026. u 9h. Cijelu ponudu pogledaj ovdje.
- 1.849,00 KM
- Cijena
- 1.649,00 KM
5% dodatno u košarici
Cijena u košarici
1.566,55 KM
Hisense klima uređaj QH50BV0BG/AS50BV0EW Energy Pro X 18K | Namjena za prostor od: 36 do 50 m² | Tip klime: Inverter | Energetska efikasnost: A++/A++ | Grijač vanjske jedinice | Grijanje do -22°C | WiFi: Da
Saznaj više
Dostavljamo već od 02.06.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Produžena garancija
5 godina garancije na kompresor
Garancija je jedan od ključnih pokazatelja kvaliteta uređaja. Zato Hisense nudi produženu garanciju - dovoljno je da svoj klima uređaj registrujete na vrijeme.
Klima uređaji - ukupno 5 godina garancije na kompresor
Registracija - u roku od 8 sedmica (56 dana) od kupovine
Certifikat - stiže direktno na vaš email nakon prijave
Popunite obrazac putem cc.hisense.com/ba/garancija i aktivirajte produženu garanciju.
Važno: produžena garancija odnosi se isključivo na kompresor klima uređaja.
Važno: produžena garancija odnosi se isključivo na kompresor klima uređaja.
| Brand | Hisense |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Crna |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + vanjska) |
| Namjena klima prema prostoru | od 36 do 50 m2 |
| Energetska klasa grijanja | A++ |
| Energetski razred hlađenja | A++ |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| WiFI ugrađen | Da |
| Područje rada u modu grijanja | -22°C≤T≤24°C |
| Područje rada u modu hlađenja | -15≤T≤43°C |
| Max. dužina cijevi | 20 m |
| Max. visinska razlika | 15 m |
| Buka - UJ | 20 dB |
| Buka - VJ | 54 dB |
| Visina unutrašnje jedinice | 30.1 cm |
| Širina unutarnje jedinice | 87.7 cm |
| Dubina unutrašnje jedinice | 19.4 cm |
| Neto težina unutrašnje jedinice | 10 kg |
| Visina vanjske jedinice | 66.7 cm |
| Širina vanjske jedinice | 86 cm |
| Dubina vanjske jedinice | 31 cm |
| Neto težina vanjske jedinice | 39 kg |