Favorit klima uređaj 18000 BTU INVERTER NORDICID EK000565756
Favorit klima uređaj 18000 BTU INVERTER NORDICID: EK000565756
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- Cijena
- 1.459,00 KM
Favorit 18000 BTU INVERTER NORDIC klima uređaj | | Namjena za prostor od: 36 do 50m2 | Rashladno sredstvo: R32 | Tip klime: Inverter | Energetska hlađenja: A++ | Energetska grijanja: A+ | WiFi: Ne
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
KLIMA FAVORIT 18000 BTU INVERTER NORDIC
- Kapacitet hlađenja (BTU/H;W) 18000/5280
- Kapacitet grijanja (BTU/H;W) 19500/5720
- SEER (W/W) 6.5
- SCOP (W/W) 4.0
- Protok zraka <850 M3/H
- Odvlaživanje 2,0 L/H
- Buka unutrašnje jedinice ≤ 39
- Buka vanjske jedinice ≤ 48
- Buka u standardni uslovima unutrašnje jedinice ≤ 55
- Buka u standardni uslovima vanjske jedinice ≤ 65
- Energetska klasa (hlađenje) A++
- Energetska klasa (grijanje) A+
- Jonizator √
- Radna temperatura pri grijanju od -20 do +24 C°
- Radna temperatura pri hlađenju od +18 do +46 C°
- Daljinski sa ekranom √ √
- Skriveni prikaz na unutrašnjoj jedinici √
- Vrsta gasa R 32
- Napajanje 220-240V~50HZ/1P
- Dimenzije unutrašnje jedinice (MM) WxHxD 1053x323x226
- Dimenzije vanjske jedinice (MM) WxHxD 909x642x364
- Nete težina unutrašnje jedinice (KG) 11,60 KG
- Neto težina vanjske jedinice (KG) 33,50 KG
- Dimenzije pakovanja unutrašnje jedinice (MM) WxHxD 1116x381x280
- Dimenzije pakovanja vanjske jedinice (MM) WxHxD 1035x682x415
- Filter za prašinu √
- Grijač na kondenzatoru √
- Grijač na kompresoru √
- Auto ventilator √
- Režim uštede energije √
- Timer √
| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | Favorit |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Učinak grijanja | 5720 kW |
| Učinak hlađenja | 5280 kW |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Namjena klima prema prostoru | od 36 do 50 m2 |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| Energetski razred hlađenja | A++ |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 6.5 |
| SCOP koeficijent | 4 |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Područje rada u modu grijanja | -20≤T≤24°C |
| Područje rada u modu hlađenja | 18≤T≤43°C |
| Promjer cijevi tekuće faze | 1/4" |
| Promjer cijevi plinske faze | 5/8" |
| Buka - UJ | 55 dB |
| Buka - VJ | 65 dB |
| Visina unutrašnje jedinice | 32.3 cm |
| Širina unutarnje jedinice | 105.3 cm |
| Dubina unutrašnje jedinice | 22.6 cm |
| Neto težina unutrašnje jedinice | 11.6 kg |
| Visina vanjske jedinice | 66.2 cm |
| Širina vanjske jedinice | 90.9 cm |
| Dubina vanjske jedinice | 36.4 cm |
| Neto težina vanjske jedinice | 33.5 kg |