Beko klima uređaj BEVPMS 120/121 SILVERID EK000711768
Beko klima uređaj BEVPMS 120/121 SILVERID: EK000711768
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 1.059,00 KM
- Cijena
- 699,00 KM
Beko klima uređaj BEVPMS 120/121 | Namjena za prostor: od 26 do 35m2 | Rashladno sredstvo: R32 | Tip klime: Inverter | Energetska hlađenja: A++ | Energetska grijanja: A+ | WiFi: Ne |
Saznaj više
Dostavljamo već od 15.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
5 godina garancije na Beko klime
Produžena garancija važi isključivo za kupovinu Beko inverter klima kupljenih u periodu od 1.5.2025. do 31.07.2026.
Kupovinu je potrebno registrovati u roku od 15 dana nakon kupovine pozivom na CALL CENTAR 033/902-945 ili 033/791-025 ili slanjem podataka o kupovini (ime i prezime, adresa, broj telefona, model uređaja, slika računa) na mail support-ba@beko.com
| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | Beko |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Srebrna |
| Učinak grijanja | 2.7 kW |
| Učinak hlađenja | 3.5 kW |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + vanjska) |
| Namjena klima prema prostoru | od 26 do 35 m2 |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| Energetski razred hlađenja | A++ |
| SEER koeficijent | 7 |
| SCOP koeficijent | 4.1 |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Predviđeno opterećenje pri grijanju | 2.7 kW |
| Predviđeno opterećenje pri hlađenju | 3.5 kW |
| Nominalna ulazna snaga hlađenja | 780 kW |
| Područje rada u modu grijanja | -25°C≤T≤30°C |
| Područje rada u modu hlađenja | -15≤T≤48°C |
| Promjer cijevi tekuće faze | 1/4" |
| Promjer cijevi plinske faze | 3/8" |
| Max. dužina cijevi | 20 m |
| Max. visinska razlika | 10 m |
| Nadopuna rashladnog medija | 20 g/m |
| Buka - UJ | 53 dB |
| Buka - VJ | 62 dB |
| Visina unutrašnje jedinice | 29.9 cm |
| Širina unutarnje jedinice | 76.8 cm |
| Dubina unutrašnje jedinice | 20.1 cm |
| Neto težina unutrašnje jedinice | 8 kg |
| Visina vanjske jedinice | 53 cm |
| Širina vanjske jedinice | 78 cm |
| Dubina vanjske jedinice | 31 cm |
| Neto težina vanjske jedinice | 23 kg |