Hisense sušilica DH7S107BWID EK000693605
Hisense sušilica DH7S107BWID: EK000693605
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 1.699,00 KM
- Cijena
- 1.489,00 KM
Hisense sušilica DH7S107BW | Energetska klasa: A+++ | Kapacitet: 10 kg | Tip sušilice: Kondenzacijska sa toplotnom pumpom | Širina x Visina x Dubina: 59,5 x 84,5 x 64 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 22.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Produžena garancija
5 godina sigurnosti uz Hisense
Registrujte svoj uređaj i aktivirajte produženu garanciju - potvrda stiže direktno na vaš email.
Frižideri - 5 godina garancije + do 10 godina na Inverter kompresor
Mašine za pranje i sušenje - 5 godina garancije + do 10 godina na Inverter motor
Registraciju izvršite putem cc.hisense.com/ba/garancija i dobijte certifikat putem emaila.
Važno: registracija mora biti završena u roku od 8 sedmica (56 dana) od datuma kupovine.
Važno: registracija mora biti završena u roku od 8 sedmica (56 dana) od datuma kupovine.
Hisense sušilica DH7S107BW
| Brand | Hisense |
| Garancija | 5 god |
| Tip proizvoda | Sušilice rublja |
| Energetska klasa | A++ |
| Tip sušilice rublja | Kondenzacijska s toplinskom pumpom |
| Kapacitet sušenja | 10 kg |
| Potrošnja električne energije | 198 kWh/annum |
| Trajanje ciklusa standardnog programa | 156 min |
| Razred kondenzacijske učinkovitosti | A |
| Buka (dB) | 62 dB |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Punjenje | Prednje |
| Broj programa | 20 |
| Program jednostavnog peglanja | Da |
| Program brzog sušenja | Da |
| Automatsko sušenje do željenog stupnja suhoće (AutoDry) | Da |
| Program Refresh | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 84.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 66 cm |
| Neto težina | 54 kg |
| Bruto težina | 58 kg |