Tesla podpultni frižider RS0930MEID EK000838533
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 299,00 KM
- Cijena
- 245,00 KM
Dostavljamo već od 18.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Tesla podpultni frižider RS0930ME
Tesla RS0930ME je kompaktan podpultni frižider idealan za manje kuhinje, kancelarije ili apartmane. Sa kapacitetom od 93 litre, nudi dovoljno prostora za osnovne namirnice, dok reverzibilna vrata omogućavaju fleksibilno postavljanje u svaki prostor. Zahvaljujući R600a rashladnom gasu, osigurava efikasno hlađenje uz manju potrošnju energije, a podesive nožice olakšavaju savršeno uklapanje u kuhinjski element.
Prilagodljivi dizajn vrata
Da li ste znali da se vaš frižider može otvarati lijevo ili desno, u zavisnosti od vaših navika i potreba u kuhinji? Samo postavite vrata sa magnetnom gumom kako vam najviše odgovara.
R600a rashladno sredstvo
Brže apsorbira toplinu od drugih plinova, pružajući efikasnije hlađenje koje je ekološki prihvatljivije.
Podesive nožice
Podesive nožice omogućavaju vam jednostavno podešavanje visine frižidera - za idealno pristajanje u kuhinji ili radnom prostoru.
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Tesla |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Hladnjak |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 93 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 93 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 0 l |
| Potrošnja električne energije | 86 kWh/annum |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Ne |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 86.4 cm |
| Širina | 47.2 cm |
| Dubina | 44.6 cm |
| Neto težina | 20.5 kg |
| Bruto težina | 22.5 kg |