Candy frižider CMLS68EWID EK000855634
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 639,00 KM
- Cijena
- 549,00 KM
Dostavljamo već od 19.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Candy frižider CMLS68EW
Hladnjak, Ugradbeni, Jedna vrata - table top, Statičko ventilacijski, Klasa E, Bijela, Š x D x V (mm) 596x550x820
- E klasa
- Dizajn
Hladnjak jedna vrata (ugradbeni)
Ugradbeni hladnjak s jednim vratima za maksimalnu sigurnost i svježinu vaših namirnica.
Uštedite energiju i novac
Ovaj hladnjak pripada E energetskom razredu prema novoj energetskoj oznaci. Troši manje energije, štedi vaš novac i istovremeno čuva okoliš.
Dizajn
Ergonomija se ističe praktičnim ladicama na izvlačenje, uklonjivim policama, Aktive LED rasvjeti, prostranoj ladici za voće i povrće, uklonjivom Bio Safe -2/+3°C spremiku i dodacima poput metalnog držača boca - minimalistička i praktična unutrašnjost.
| Identifikacijska oznaka modela | CMLS68EW |
| Šifra proizvoda | 34901602 |
| Barkod | 8059019080796 |
| Proizvođač | Candy Hoover Group S.r.l. |
| Vrsta uređaja | Jedna vrata - table top |
| Kategorija proizvoda | Hladnjak |
| Tip dizajna | Ugradbeni |
| Tehnologija hlađenja | Statičko ventilacijski |
| Povezivanje | Nema |
| Aplikacija za pametno upravljanje | Nema |
| Odmrzavanje hladnjaka | Automatsko |
| Brtva | Na izvlačenje |
| Rasvjeta | Led |
| Struja (A) | 0.8 |
| Frekvencija (Hz) | 50 |
| Napon (V) | 220-240 |
| Upravljanje | Mehanički termostat + LED |
| Upravljanje - položaj | Unutrašnja upravljačka ploča |
| Funkcija brzog zamrzavanja | Ne |
| Podešavanje temperature | Hladnjak |
| Boja / Materijal uređaja | Bijela |
| Materijal polica na vratima | Prozirna plastika |
| Materijal polica | STAKLO |
| Boja polica | Bijeli okvir |
| Instalacija vrata | Fixed-mounted with hinge hole |
| Šarka na vratima | Desno |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Ukupan broj polica na vratima | 2 |
| Broj ladica za voće i povrće | 2 |
| Broj ladica u ledenici | 0 |
| Broj posuda za jaja | 1 prozirna |
| Broj podesivih polica u odjeljku hladnjaka | 2+2 |
| Klimatska klasa | N — ST |
| Razred energetske učinkovitosti | E |
| Godišnja potrošnja energije (kWh/god) | 92 |
| Razred emisije buke koja se prenosi zrakom | C |
| Emisija buke koja se prenosi zrakom (dBA) | 40 |
| Star Rating | Nema |
| Ukupan zbroj zapremina svih odjeljaka (dm3 ili L) | 135 |
| Zbroj zapremina odjeljaka za hlađenje (dm3 ili L) | 135 |
| Visina (mm) | 820 |
| Širina (mm) | 596 |
| Dubina (mm) | 550 |
| Visina zapakiranog uređaja (mm) | 880 |
| Širina zapakiranog uređaja (mm) | 640 |
| Dubina zapakiranog uređaja (mm) | 580 |
| Bruto težina (kg) | 33,5 |
| Neto težina (kg) | 30,5 |
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Candy |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip uređaja | Hladnjak |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 135 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 135 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 0 l |
| Potrošnja električne energije | 92 kWh/annum |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 82 cm |
| Širina | 59.6 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Neto težina | 30.5 kg |
| Bruto težina | 33.5 kg |