MSGW gaming računar A124ID EK000402256
MSGW gaming računar A124ID: EK000402256
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 1.799,00 KM
MSGW Gaming A124 računar | AMD Ryzen 5 8400F | 16GB RAM | 1TB PCIe NVMe SSD | NVIDIA GeForce 3050 6GB |
Saznaj više
Dostavljamo već od 15.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
MSI monitor MP273A PRO, 27, FullHD, IPS, 300 cd/m2, Adaptive Sync, VGA, DP, HDMI, zvučnici, 100Hz, 1ms
399,00 KM
239,90 KM
MSI monitor G255F gaming, 25, FullHD, IPS, 300 cd/m2, AMD FreeSync, HDMI, DP, 180 Hz, 1ms
499,00 KM
235,90 KM
GIGABYTE monitor GS27QA gaming, 27, QHD, IPS, 350 cd/m2, AMD FreeSync, HDR Ready, 100% sRGB, DP, HDMI, 180Hz, 1ms
799,00 KM
379,90 KM
MBO ASUS PRIME A620M-K, CPU AMD RYZEN 5 8400F, MEM DDR5 16GB 5600MHz, VGA ASUS DUAL-RTX3050-O6G, SSD 512GB M.2 NVMe, CAS Mid-Tower ATX kućište, PSU 550W 80 PLUS Bronze, bez periferije i OS-a.
| Tip proizvoda | Desktop računari |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | MSGW |
| LAN (RJ45) | 1 |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 5 |
| Model procesora | 8400F |
| Brzina procesora | 4.2 GHz |
| Broj jezgri procesora | 6 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Takt memorije | 5600 |
| Max. Količina memorije (GB) | 64 GB |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Zasebna grafička kartica | Da |
| Vrsta grafičke kartice | nVidia |
| Model grafičke kartice | GeForce RTX 3050 6GB |
| Memorija grafičke kartice | 6 GB |
| Kapacitet SSD 1 | 1000 GB |
| SSD 2 | 0 GB |
| Kapacitet HDD | 0 GB |
| Napajanje (W) | 500 W |
| Operativni sistem | Free Dos |
| Optička jedinica | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| Thunderbolt | 0 |
| DisplayPort | Da |
| Broj HDMI | 6 |
| WiFI ugrađen | Ne |
| USB type C | 0 kom |
| USB 3.2 | 2 kom |
| USB 3.1 gen1 | 1 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 2.0 | 6 kom |
| Miš | Ne |
| Tipkovnica | Ne |