TOORX sklopiva traka za hodanje WalkingPadID EK000434420
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- Cijena
- 1.699,00 KM
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
NOVO na tržištu!
WalkingPad ergometar bez upravljača, kontroliran isporučenim daljinskim upravljačem ili pomicanjem remena naprijed-nazad! Po želji možete pratiti i vježbanje na WalkingPad pametnom telefonu ili tabletu. Senzor brzine ugrađen je u stazu, tako da se željena brzina može odrediti i pomicanjem prema naprijed ili natrag po podlozi za vožnju. Kako se krećemo naprijed, brzina se povećava, a kako se krećemo natrag, smanjuje se. Nakon upotrebe stazu je moguće sklopiti, zauzimajući vrlo malo prostora.
Značajke:
LCD monitor prikazuje: vrijeme vježbanja, brzinu, udaljenost, kalorije i broj koraka.
Težina: 28 kg
Bluetooth i WalkingPad (iOS i Android)
Pomični kotači
Aplikacija WalkingPad uključena je za postavljanje značajki zapisa, snimanje podataka vježbanja i kontrole staze.
Glavne značajke: Više korisničkih ID-ova, automatsko ažuriranje upravljačkog softvera, automatsko stanje pripravnosti. Kompatibilan je s iOS-om i Androidom.
| ŠIFRA PROIZVODA | WP-P |
|---|---|
| PROIZVOĐAČ | Toorx |
| JAMSTVO | 2 godine |
| MATERIJAL | Metal, Plastika |
| KOMBINACIJA BOJA | siva/roza |
| ZASLON | daljinac s LCD zaslonom |
| PRIKAZ KOMPJUTERA | vrijeme, udaljenost, brzina, potrošnja energije |
| KOMPATIBILAN SA POLAR-OM | Ne |
| NAGIB STAZE | Ne |
| ZAŠTITA TIPKI OD ZNOJA | Ne |
| MINIMALNA I MAKSIMALNA BRZINA (U KM/H) | 0,5 - 6 km/h |
| PODEŠAVANJE STUPNJA NAGIBA (%) | Ni naklona |
| ELEKTRIČNO NAPAJANJE | mrežni priključak |
| MAKSIMALNA TRAJNA SNAGA ELEKTROMOTORA (KW/HP) | 1 / 2 |
| SIGURNOSNI KLJUČIĆ | Ne |
| SUSTAV AMORTIZIRANJA | Da |
| KOTAČI | sustav Easy Roller |
| DIMENZIJE POVRŠINE ZA TRČANJE | 120x43 cm |
| SKLOPIV UREĐAJ U DIMENZIJAMA (DXŠXV U CM) | 82,2 x 54,7 x 12,9 cm – double fold system |
| MAKSIMALNO OPTEREĆENJE | 100 kg |
| DIMENZIJE PROIZVODA (D/Š/V) | 143,2 x 54,7 x 12,9 cm |
| Garancija | 2 god |
| Brand | Toorx |
| Snaga motora | 2 KS |
| Maksimalna brzina | 6 km/h |
| Mjerenje pulsa | Ne |
| Funkcije kompjutera | Vrijeme, udaljenost, brzina, potrošnja energije |
| Težina sprave | 28 kg |
| Maksimalna nosivost | 100 kg |
| Sklopiv | Da |
| Dimenzije površine za trčanje (dužina) | 120 cm |
| Dimenzije površine za trčanje (širina) | 43 cm |