Philips LED televizor 55PUS7805/12, 4K Ultra HD, Ambilight, Smart TV, Saphi, CrniID EK000422691
Philips LED televizor 55PUS7805/12, 4K Ultra HD, Ambilight, Smart TV, Saphi, CrniID: EK000422691
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 1.059,00 KM
Dijagonala: 55"/140 cm | 4K Ultra HD TV | Smart TV, Saphi- OS | Ambilight sa 3 strane | Dolby Vision | Četverojezgreni procesor |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
5 GODINA GARANCIJE!
Kupovinom ovog PHILIPS televizora ostvaruješ dodatne 3 godine garancije, ukupno 5 godina! Kako bi ostvario dodatnu garanciju potrebno je da registruješ svoj televizor.
Klikni ovdje za registraciju.
Promocija važi za period kupovine 16.02. do 31.07.2026.godine.
| Brand | Philips |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Ambilight+Hue 3-strane | Alexa | Ambilight Music | Ambilight wall color adaptive | Game Mode | HbbTV | Light sensor | Lounge Mode | Micro Dimming Pro | Natural Motion | Natural Motion | PVR via USB | SimplyShare | Ultra Resolution | Voice control remote |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Težina | 16.1 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 723.6 mm x 1236.6 mm x 79.9 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 741.9 mm x 1236.6 mm x 261 mm |
| USB 3.0 | 1 kom |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Vrsta display-a | IPS |
| Bluetooth | Ne |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | A |
| Operativni sistem | Saphi |
| Zakretno postolje | Ne |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Direktno |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |