LG LED televizor 43UA73003LA, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, HDR10 Pro, α7 AI procesor 4K Gen8, CrniID EK000850887
LG LED televizor 43UA73003LA, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, HDR10 Pro, α7 AI procesor 4K Gen8, CrniID: EK000850887
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 799,00 KM
- Cijena
- 539,90 KM
Dostavljamo već od 03.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 4K HDR10 Pro, procesor alpha 7 4K AI Processor Gen8 |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Težina | 6.8 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 558 x 957 x 57,9 |
| (V x Š x D) s postoljem | 608 x 957x 233 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 43"/109 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |