Hisense QLED televizor 85E7Q, 4K Ultra HD, VIDAA U9 Smart TV, Dolby Atmos, DTS Virtual X, CrniID EK000850880
Hisense QLED televizor 85E7Q, 4K Ultra HD, VIDAA U9 Smart TV, Dolby Atmos, DTS Virtual X, CrniID: EK000850880
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 2.499,00 KM
- Cijena
- 1.999,90 KM
Dostavljamo već od 29.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Hisense |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | QLED Colour Više od milijardu nijansi živopisnih boja | Dolby Vision Atmos | AI 4K Upscaler | AI Smooth Motion | Game Mode PLUS – Režim za igre | Glasovna kontrola | Game Bar | AI Senzor osvjetljenja | Dijeljenje na TV | VIDAA Smart TV | EzPlay |
| VESA standard | 600 x 400 |
| Težina | 36 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 1090 mm x 1892 mm × × 101 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1131 mm x 1892 mm × × 430 mm |
| USB 3.0 | 1 kom |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | VIDAA |
| Zvuk | 30 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Da |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 4 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 85"/216 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |