Samsung Galaxy Watch4 Classic, 46mm, SM-R890NZSAEUF, BT SilverID EK000427984
Samsung Galaxy Watch4 Classic, 46mm, SM-R890NZSAEUF, BT SilverID: EK000427984
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 559,00 KM
Dnevno praćenje aktivnosti | Super AMOLED zaslon | Više od 90 vježbi | Classic i Premium dizajn | Veliki broj senzora |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Sportski pametni satovi |
| Brand | Samsung |
| Boja | Silver/Metal |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Bluetooth v5.0, A-GPS, Samsung Exynos W920, Wear OS. |
| Vrsta artikla | Pametni sat |
| Vrsta display-a | Super Amoled |
| Veličina ekrana | 1.2 " |
| Rezolucija zaslona | 454 x 454 |
| Kapacitet baterije | 247 mAh |
| Materijal (remen) | nehrđajući čelik |
| Senzori | akcelerometar, barometar, geo-magnetski, senzor svijetla, žiroskop senzor, Optički i elektrišni senzor srca,monitor spavanja, Senzor za analizu bioelektrične impedancije |
| Vodootporan | Da |
| NFC | Da |
| Masa | 47 g |
| Dubina | 11.2 mm |
| Širina | 41.5 mm |
| Visina | 41.5 mm |
| Sučelje | Bluetooth |