Samsung Z Fold 6 mobitel, 12+256 GB, PinkID EK000611005
Samsung Z Fold 6 mobitel, 12+256 GB, PinkID: EK000611005
- Cijena
- 3.999,00 KM
Samsung Z Fold 6 256 GB Pink | Veličina ekrana: 7.6 Inča | Foldable Dynamic AMOLED 2X | Interna memorija: 256 GB | RAM memorija: 12 GB | Trostruka kamera: 50+10+12 MP |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Samsung |
| Boja | Roza |
| Garancija | 2 god |
| Povezivanje | Wireless |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Da |
| Veličina ekrana | 7.6 " |
| Tip display-a | Foldable Dynamic AMOLED 2X |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširiva memorija | ne |
| RAM memorija | 12 GB |
| Stražnja kamera | 50 + 12 + 10 MP |
| Prednja kamera | 4 MP |
| Tip procesora | Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 3 for Galaxy (4 nm) |
| Kapacitet baterije | 4400 mAh |
| SIM | Nano-SIM + eSIM |
| Vrsta OS-a | Android 14, One UI 6.1 |
| Operativni sistem | Android |
| Visina | 153.5 mm |
| Širina | 132.6 mm |
| Dubina | 5.7 mm |