Samsung Galaxy Z Flip3 5G, SM-F711BZKAEUC, 8/128 GB, Phantom BlackID EK000431185
Samsung Galaxy Z Flip3 5G, SM-F711BZKAEUC, 8/128 GB, Phantom BlackID: EK000431185
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 1.999,00 KM
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Samsung 25W brzi punjač, USB-C Power Adapter, EP-T2510XBEGEU, Crni (kabel uključen)
59,00 KM
39,90 KM
Samsung 45W brzi punjač, USB-C Power Adapter, EP-T4511XBEGEU, Crni (1.8m kabel uključen)
109,00 KM
69,90 KM
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.7 " |
| Tip display-a | Foldable Dynamic AMOLED 2X | 120Hz | HDR10+ | 1200 nita | 1080 x 2640 pixels |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 8 GB |
| Stražnja kamera | Dvostruka - 12 MP, f/1.8 + 12 MP, f/2.2 |
| Prednja kamera | 10 MP, f/2.4 |
| Tip procesora | Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G |
| Kapacitet baterije | 3300 mAh |
| SIM | Single |
| Vrsta OS-a | Android 11 |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go | Brzo punjenje 15W | Wireless punjenje 10W | Bluetooth: 5.1 | Video snimanje do 4K@30/60fps | CPU: Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 680 & 3x2.42 GHz Kryo 680 & 4x1.80 GHz Kryo 680) | GPS: A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS | Senzori: Otisak prsta (sa strane), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas, barometar | IPX8 - Vodootporan |
| Visina | 166 mm |
| Širina | 72.2 mm |
| Dubina | 6.9 mm |