Samsung Galaxy S22+ 5G mobitel, 8+256 GB, Phantom whiteID EK000524286
Samsung Galaxy S22+ 5G mobitel, 8+256 GB, Phantom whiteID: EK000524286
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 2.199,00 KM
Veličina ekrana: 6.6 Inči | Originalna garancija: 24 mjeseca | Dynamic AMOLED 120 Hz | Interna memorija: 128 GB | RAM memorija: 8 GB | Gorilla Glass Victus+ |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Samsung 45W brzi punjač, USB-C Power Adapter, EP-T4511XBEGEU, Crni (1.8m kabel uključen)
109,00 KM
69,90 KM
Samsung 65W brzi punjač, Wall Charger, EP-T6530NBEGEU, Crni (kabal nije uključen)
115,85 KM
89,90 KM
Samsung 25W brzi punjač, USB-C Power Adapter, EP-T2510XWEGEU, Bijeli (kabel uključen)
59,00 KM
39,90 KM
| Brand | Samsung |
| Boja | Bijela |
| Garancija | 2 god |
| Veličina ekrana | 6.6 " |
| Tip display-a | Dynamic AMOLED 2X | 120Hz | HDR10+ | 1750 Nita | 1080 x 2340 pixels | Corning Gorilla Glass Victus+ |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 8 GB |
| Stražnja kamera | Trostruka - 50 MP, f/1.8 + 10 MP, f/2.4 + 12 MP, f/2.2 |
| Prednja kamera | 10 MP, f/2.2 |
| Tip procesora | Pametni telefoni |
| Kapacitet baterije | 4500 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 12 |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | Brzo punjenje 45W | Wireless punjenje 4.5W | Senzori: Otisak prsta (ispod displeja, ultrazvučni), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas, barometar | USB Type-C 3.2 | Video snimanje do 8K@24fps | LED flash, auto-HDR, panorama | Bluetooth 5.2 | IP68 - zaštita od vode i prašine | GPS - A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO | Dual video call, Auto-HDR |
| Visina | 157.4 mm |
| Širina | 75.8 mm |
| Dubina | 7.6 mm |