Samsung galaxy Note 20 mobitel SM-N980FZNGEUFID EK000398714
Samsung galaxy Note 20 mobitel SM-N980FZNGEUFID: EK000398714
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 1.639,00 KM
N980FZNGEUF
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
N980FZNGEUF
| Brand | Samsung |
| Boja | Smeđa |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.7 " |
| Tip display-a | Super AMOLED Plus, HDR10+, 1080 x 2400 pixels |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširiva memorija | da, microSD |
| RAM memorija | 8 GB |
| Stražnja kamera | Trostruka - 12 MP, f/1.8, + 64 MP, f/2.0, + 12 MP, f/2.2 |
| Prednja kamera | 10 MP, f/2.2 |
| Tip procesora | Exynos 990 |
| Kapacitet baterije | 4300 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 10.0 (Q) |
| Operativni sistem | Android |