Samsung Galaxy A52 mobitel, 6/128 GB, CrniID EK000381668
Samsung Galaxy A52 mobitel, 6/128 GB, CrniID: EK000381668
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 688,00 KM
Veličina ekrana: 6.5 Inči | Originalna garancija: 24 mjeseca | Četiri kamere: 64+8+5+2 MP | Interna memorija: 128 GB | RAM memorija: 6 GB | Super AMOLED zaslon |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.5 " |
| Tip display-a | 1080 x 2400 piksela FHD+, Super AMOLED, 90Hz |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširiva memorija | da, microSD |
| RAM memorija | 6 GB |
| Stražnja kamera | Četverostruka - 64 MP, f/2.0, 26mm + 8 MP, f/2.2, 123 stupnjeva + 5 MP, f/2.4 + 2 MP, f/2.2 |
| Prednja kamera | 32 |
| Tip procesora | Snapdragon 720G (8 nm) |
| Kapacitet baterije | 4500 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 11 |
| Ostalo | 2 |
| Visina | 159.9 mm |
| Širina | 75.1 mm |
| Dubina | 8.4 mm |