Samsung Galaxy A34 mobitel, SM-A346BZKEEUC, 8+256 GB, BlackID EK000526246
Samsung Galaxy A34 mobitel, SM-A346BZKEEUC, 8+256 GB, BlackID: EK000526246
- Cijena
- 869,00 KM
Veličina ekrana: 6.6 Inči | Originalna garancija: 2 god | Trostruka kamera: 50 MP | Interna memorija: 256 GB | RAM memorija: 8 GB | Super AMOLED - 120 Hz |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.6 " |
| Tip display-a | Super AMOLED | 120 Hz | 1080 x 2340 pixels | Corning Gorilla Glass 5 |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširiva memorija | Da, microSDXC |
| RAM memorija | 8 GB |
| Stražnja kamera | Trostruka - 48 MP, f/1.8 + 8 MP, f/2.2 + 5 MP, f/2.4 |
| Prednja kamera | 13 MP, f/2.2 |
| Tip procesora | Mediatek MT6877V Dimensity 1080 (6 nm) | Octa-core (2x2.6 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| SIM | Hybrid Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 13 |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | 25 W Brzo punjenje | Video: 4K@30fps, 1080p@30/60fps, 720p@480fps | Bluetooth: 5.3, A2DP, LE | USB Type-C 2.0, OTG | Senzori: Otisak prsta (ispod zaslona, optički), akcelerometar, žiroskop, kompas, Virtualni senzor blizine | IP67 Zaštita od prskanja i prašine | Težina: 199 g |
| Visina | 161.3 mm |
| Širina | 78.1 mm |
| Dubina | 8.2 mm |