Philips pegla DST5030/20ID EK000558369
Philips pegla DST5030/20ID: EK000558369
Ostvarite dodatnih 5% popusta u košarici na odabrane VIVAX, Beko i Philips proizvode.
Akcija traje od 25. maja do 1. juna. Ponudu pogledajte ovdje.
- 139,00 KM
- Cijena
- 87,90 KM
Cijena sa obračunatim popustom
Cijena za prvih 100 kupaca
83,50 KM
PHILIPS pegla na paru DST5030/20 | Snaga: 2400 W | Kontinuirana para: 45 g/min | Udar pare: 180 g/min | Kapacitet spremnika za vodu: 320 ml | Grijaća ploča SteamGlide Plus |
Saznaj više
Dostavljamo već od 01.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Philips |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Plava |
| Tip proizvoda | Parna glačala |
| Snaga glačala | 2400 W |
| Snaga | 2400 W |
| Neprestana para | 45 g/min |
| Dodatna količina pare | 180 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Da |
| Kapacitet rezervoara za vodu | 0.32 l |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Funkcija samočišćenja | Da |
| Neto težina | 1.25 kg |