Beko klima uređaj BEEPGE 120/121 WIFIID EK000593926
Beko klima uređaj BEEPGE 120/121 WIFIID: EK000593926
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 1.049,00 KM
Beko klima uređaj BEEPGE 120/121 WIFI | Namjena za prostor od: 26 do 35 m2 | Rashladno sredstvo: R32 | Tip klime: Inverter | Energetska hlađenja: A+++ | Energetska grijanja: A++ | Grijač kompresora i tacne vanjske jedinice | Grijanje do -20 °C | Beko set za ugradnju | WiFi: Da
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
5 godina garancije na Beko klime
Produžena garancija važi isključivo za kupovinu Beko inverter klima kupljenih u periodu od 1.5.2025. do 31.07.2026.
Kupovinu je potrebno registrovati u roku od 15 dana nakon kupovine pozivom na CALL CENTAR 033/902-945 ili 033/791-025 ili slanjem podataka o kupovini (ime i prezime, adresa, broj telefona, model uređaja, slika računa) na mail support-ba@beko.com
| Rashladno sredstvo | R32 |
|---|---|
| Klimatska klasa | T1 |
| Tip grijanja | Toplotna pumpa |
| Kapacitet hlađenja | 11942 Btu/h |
| Kapacitet grijanja | 12966 Btu/h |
| SCOP | 4,6 (Prosjek) / 6,0 (Toplije) |
| Energetska klasa hlađenja | A+++ (EU) |
| Energetska klas grijanja | A++ (Prosjek) / A+++ (Toplije) |
| Godišnja potrošnja električne energije – hlađenje | 144 kWh |
| Godišnja potrošnja električne energije – grijanje | 791 (Prosjek) / 677 (Toplije) kWh |
| Napon/frekvencija (V/Hz) | 220V-240V, 50Hz,1Ph |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 39/33/22/21 dBA |
| Nivo buke vanjske jedinice | 54,5 dBA |
| Zapremina protoka zraka | 2200 m3/h |
| Opseg radne temperature u ambijentu | hlađenje-napolju: 18~52 °C |
| Opseg radne temperature u ambijentu | grijanje-napolju: -20~24 °C |
| Dimenzije unutrašnje jedinice (ŠxVxD) | 80,2 x 29,5 x 20,0 cm |
| Dimenzije vanjske jedinice (ŠxVxD) | 76,5 x 55,5 x 30,3 cm |
| Težina | Unutrašnja jedinica: 9 kg Vanjska jedinica 25,5 kg |
| Ostalo | HomeWhiz konekcija Wifi ; glasovna kontrola; Filter visoke gustine; Filter sa aktivnim ugljenom; Filter sa hladnim katalizatorom; Skriveni displej; Gold Guard on ID & OD; ZoneFollow; GoClean ; Breeze away; glasnoća <20dB* grijač kompresora; grijač tacne vanjske jedinice; -20C performanse grijanja |
| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | Beko |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Učinak grijanja | 3.8 kW |
| Učinak hlađenja | 3.5 kW |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + vanjska) |
| Namjena klima prema prostoru | od 26 do 35 m2 |
| Energetska klasa grijanja | A++ |
| Energetski razred hlađenja | A+++ |
| WiFI ugrađen | Da |
| Područje rada u modu grijanja | -20≤T≤24°C |
| Područje rada u modu hlađenja | 18≤T≤43°C |
| Buka - UJ | 21 dB |
| Buka - VJ | 54.5 dB |
| Visina unutrašnje jedinice | 29.5 cm |
| Širina unutarnje jedinice | 80.2 cm |
| Dubina unutrašnje jedinice | 20 cm |
| Neto težina unutrašnje jedinice | 9 kg |
| Visina vanjske jedinice | 55.5 cm |
| Širina vanjske jedinice | 76.5 cm |
| Dubina vanjske jedinice | 30.3 cm |
| Neto težina vanjske jedinice | 25.5 kg |